Żaluzje wewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne

Aluminiowe poziome

Żaluzja aluminiowa na rynnie 25x25mm wraz z mechanizmem nawierzchniowym. Dostępne szerokości lamel: 25 i 16mm. Wybierając żaluzje możemy regulować dostęp światła do pomieszczenie bez konieczności podnoszenia żaluzji. Możliwość zastosowania prowadzenia bocznego. Gwarantuje nam to lekkie i stabilne sterowanie żaluzjami, ważny element m.in. w oknach uchylnych. Żaluzjami sterujemy za pomocą sznurka i pokrętła.

Venus

Żaluzja wykonana jest na rynnie stalowej, sterowanie odbywa się za pomocą koralika. Żaluzje VENUS wyróżnia płaska konstrukcja rynny górnej, stanowiąca jej dodatkowy walor estetyczny. Dzięki takiej konstrukcji rynny mamy możliwość szerokiego, bezproblemowego otwarcia okna. Wybór lamel o szerokości 25 oraz 16mm.

Drewniane i bambusowe

Żaluzje drewniane i bambusowe są idealnym rozwiązaniem do stylowych i eleganckich wnętrz. Lamele wykonane są z egzotycznego drewna bądź bambusa, a elementy wykończeniowe sprawią, że wnętrze zyska niepowtarzalny klimat. Wybór bogatej kolorystyki.

Pionowe

Żaluzje pionowe inaczej nazywa verticale. Stosowane zazwyczaj jako osłona dużych przeszklonych powierzchni. Zaletą tego typy żaluzji jest efekt estetyczny i możliwość regulowania dostępu światła do wnętrza pomieszczenia. Żaluzje mogą być przesuwane w prawą lub w lewą stronę, oraz od i do środka. Możliwość wykonania Verticali ukośnie.

Plisy

Plisy zwane są inaczej żaluzjami plisowanymi. Wykonane są ze specjalnego sztywnego materiału „harmonijki”. Charakteryzują się dowolną regulacją położenia w osi pionowej okna. Umożliwia to przesłonięcie okna w dolnej jego części, tym samym nie blokując całkowicie dostępu światła słonecznego do wnętrza. Plisy nie posiadają wystającej kasety więc w żaden sposób nie ograniczają otwierania okna. Pasują do każdego okna.

Slide

 

Trudny wybór?​

Skontaktuj się z nami

pomożemy, wyjaśnimy, dobierzemy