Okna PCV

Okna PCV

Ineo 76 (Veka)

Szerokość profilu – 76mm
Liczba komór – 5
Ilość uszczelek – 3 (wersja MD), 2 (wersja AD)

Wybierając ten profil możesz uzyskać dobre warunki termiczne w okazyjnej cenie. Okna Ineo zyskują dobrą stabilność i wytrzymałość konstrukcji dzięki wykorzystaniu najlepszych dostępnych profili klasy A. Grubość ścianek zewnętrznych sięgają nawet do 3mm. Dostępne dwa warianty: AD – z uszczelkami odbojowymi, MD z uszczelką środkową. Okna VEKA spełniają najbardziej surowe i rygorystyczne wymagania znaku jakości RAL. Dlatego pozytywnie przechodzą badania prestiżowego niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej IFT Rosenheim.

Vigo 82 (Veka)

Szerokość profilu – 82mm
Liczba komór – 7 (rama), 6 (skrzydło)
Ilość uszczelek – 3 (wersja MD), 2 (wersja AD)

Okna Vigo zawierają profile klasy A (DIN EN 12608). Ścianki zewnętrzne są grubości do 3mm. Dzięki temu okna te charakteryzują się wytrzymałości konstrukcji, większą aż o 15-20% w stosunku do profili klasy B. Przy wyborze tego profilu zyskujemy trzy wyjątkowe elementy: profil Veka, okucia Siegenia oraz dodatkowo możemy wybrać ramkę dystansową SuperSpacer, która zapewnia 15% więcej ciepła, hałas mniejszy o 2dB oraz redukcję wilgoci nawet do 70%.

Aluplast 4000

Szerokość profilu – 70mm
Liczka komór – 5
Ilość uszczelek – 2

Profil o szerokości 70mm oraz duże komory gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonania okien o dużych gabarytach. Okna zapewniają wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. System jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. Standardowo okna z pakietem 2-szybowym, jest jednak możliwość zastosowania szklenia do nawet do 48mm.

Aluplast 7000

Szerokość profilu – 85mm
Liczba komór – 6
Ilość uszczelek – 2

Okna dedykowane dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm i sześciokomorowa konstrukcja profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej okna. Możliwość zastosowania szerszych i cieplejszych pakietów szybowych, nawet do szerokości 51mm. Jest to system z uszczelnieniem zewnętrznym, co daje możliwość zaoferowania energooszczędnego rozwiązania również dla konstrukcji stałoszklonych, bez konieczności stosowania adapterów. Duża komora z solidnym wzmocnieniem stalowym to gwarancja stabilności ramy.

Slide

 

Trudny wybór?​

Skontaktuj się z nami

pomożemy, wyjaśnimy, dobierzemy