Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

MB-86

System o bardzo dobrych parametrach, rekomendowany do budownictwa energooszczędnego. Profil charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu można wykonać konstrukcje o dużych gabarytach i ciężarze. Wyróżniamy 3 warianty wykonania jego kształtowników, w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: ST, SI i AERO. W systemie MB-86 jako pierwszym na świecie zastosowano aerożel – materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. Szeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych. Dostępna jest także wersja okien z ukrytym skrzydłem MB-86SU. 

MB-104

System okienno-drzwiowy z przegrodą termiczną, dzięki czemu uzyskuje bardzo dobre parametry izolacyjności wymagane w budownictwie pasywnym. Oprócz bardzo dobrej izolacji termicznej system charakteryzuje się wysoką izolacyjnością akustyczna, szczelnością na wodę i powietrze. Zastosowanie systemu MB-104 pozwala na wykonanie konstrukcji o dużych gabarytach i dużym ciężarze. Możliwość zastosowania zawiasów nawierzchniowych, rolkowych lub ukrytych. Szeroki zakres szklenia do 81 mm. Okna i drzwi antywłamaniowe do klasy RC3.

MB-77HS

Drzwi przesuwne o najlepszych parametrach oraz spełniające wszelkie wymagania stawiane tej grupie produktów. Budowa profili pozwala na wykonywanie ekskluzywnych drzwi o dużych gabarytach, wypełnionych szkłem jedno lub dwukomorowym, a zastosowane materiały i rozwiązania techniczne pomagają osiągnąć wysoki stopień ochrony cieplnej i akustycznej. Drzwi HS stanowią wygodne wyjście na ogród lub balkon, w pozycji otwartej nie zabierają miejsca we wnętrzu pomieszczenia, co dodatkowo podnosi komfort ich użytkowania.