Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Martom

„Firma Martom opracowała i opatentowała wiele rozwiązań zarówno w zakresie technologii jak i wzornictwa. Ostatnim przykładem jest nowatorska technologia SIMPLE ELEGANCE, drzwi pasywne PASSIVE oraz skonstruowanie nowej ościeżnicy aluminiowej. Najwyższa jakość produktu i usług stanowią podstawę filozofii firmy Martom. Dobór technologii, użyte materiały, wzornictwo, doświadczenie ludzi, precyzja i powtarzalność wykonania oraz kontrola procesu – te elementy zapewniają produktom Martom doskonałą opinię wśród Klientów.”

Tekst pochodzi ze strony producenta drzwimartom.pl

Delta

Producent stolarki drzwiowej, który od początku swojej działalności stawia na zabezpieczenie mechaniczne, głównie drzwi antywłamaniowe i zamki. W kraju marka DELTA jest rozpoznawalna jako czołowy producent drzwi antywłamaniowych, przeciwpożarowych i dymoszczelnych oraz o zwiększonej izolacyjności akustycznej i cieplnej. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz stosowaniu innowacyjnych technologii produkty tej marki charakteryzują się wysoką jakością.

KMT

Początek działalności grupy KMT sięga 1967 roku. Jest to firma wielopokoleniowa, która przez wiele lat pracowała na pozycję lidera na rynku krajowym. W swojej ofercie posiada drzwi stalowe wewnętrzne, zewnętrzne i antywłamaniowe. Produkty przeznaczone są zarówno dla budownictwa wielorodzinnego, jednorodzinnego jak i budynków użyteczności publicznej. Producent posiada szeroką gamę wzorów oraz kolorystyki, która zadowoli każdego klienta.

WIKĘD

„W procesie tworzenia Drzwi WIKĘD stawiamy na maksymalne wykorzystanie dostępnych innowacji technologicznych. Nad tokiem zautomatyzowanej produkcji czuwa zaawansowany system produkcyjny. W laboratorium technologicznym nasi specjaliści nieustannie weryfikują odporność drzwi na wiele czynników poprzez odwzorowanie ekstremalnych warunków pogodowych, sytuacji awaryjnych – na intensywnym trzaskaniu kończąc. Nad jakością drzwi czuwa wyspecjalizowany zespół kontrolujący, wsparty systemem bardzo czułych kamer w bardzo dużej rozdzielczości. Wymienione aspekty to tylko część machiny, która w sposób skoordynowany dba o standard produktu, jakim są drzwi firmy WIKĘD.”

Tekst pochodzi ze strony producenta wiked.pl

Slide

 

Trudny wybór?​

Skontaktuj się z nami

pomożemy, wyjaśnimy, dobierzemy