Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Intenso-Doors

Firma Intenso Doors stawia na produkt o wysokiej jakości oraz doskonałej estetyce. Jakość skrzydeł oraz ościeżnicy jest uzyskiwana poprzez stosowanie wysoko zaawansowanego parku maszynowego. Dzięki temu mamy gwarancję wysokiej precyzji oraz powtarzalność. Producent stale inwestuje w innowacyjne technologie, aby dalej móc poprawiać jakość swoich wyrobów jak i skrócenie czasu produkcji. Już teraz dzięki wprowadzeniu innowacyjnej technologii wyeliminowano połączenia okleiny na krawędziach skrzydła oraz zastosowanie czopowania i łączenia elementów przy pomocy kołków poprzecznych pozwala na uzyskanie mocnej i stabilnej konstrukcji.

DRE

Firma DRE rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. W swojej ofercie posiada ogromny wybór drzwi wewnętrznych pokrytych laminatem bądź fornirem, szklanych, składanych oraz przesuwnych. Producent DRE posiada certyfikat „System Zarządzania Jakością”, który został uzyskany zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001. Klientowi gwarantuję to produkt z najwyższą dbałością o szczegóły oraz spełniający najbardziej rygorystyczne standardy jakości.

PORTA

Firma początki swojej działalności sięga roku 1992. Przez kolejne lata dynamicznie się rozwijała. Drzwi są projektowane w oparciu o najwyższe standardy oraz aktualne trendy we wzornictwie. Wysoki standard produktu potwierdzony jest uzyskaniem certyfikatu w Instytucie Techniki Budowlanej. Flagowym produktem firmy PORTA są drzwi techniczne: antywłamaniowe, ognioodporne, dźwiękoszczelne. Drzwi VERTE są ze specjalnej kolekcji modeli PORTA.

Vivento

„Vivento to marka, której korzenie sięgają 30-letniej tradycji firmy Sękpol, która może pochwalić się jednymi z najsolidniej wykonanych drzwi nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Zaufało nam już tysiące Klientów. Dlatego nie boimy się podejmować nowych wyzwań i chcemy aktywnie wyznaczać trendy rynkowe. Zapraszam do świata Vivento i poznania oferty zbudowanej na wiedzy eksperckiej, doświadczeniu i nowoczesnym designie.”

Tekst pochodzi ze strony producenta vivento.pl

Slide

 

Trudny wybór?​

Skontaktuj się z nami

pomożemy, wyjaśnimy, dobierzemy