Bramy garażowe

Bramy garażowe

Garażowe segmentowe

Bramy producenta Krispol są funkcjonalne, solidne, bezpieczne i dopasowane wyglądem do elewacji. Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. W bramach segmentowanych wyróżniamy następujące wykończenia:

  • tłoczenie wąskie – popularny wzór, atutem tego tłoczenia jest atrakcyjna cena do wysokiej jakości bramy.
  • tłoczenie szerokie – wzór pasujący zarówno do domu o klasycznym jak i nowoczesnym wyglądzie.
  • bez przetłoczeń – elegancka i prosta forma. Styl tej bramy podkreślić można stosując odważną kolorystykę RAL lub dekory o wyraźnej strukturze drewna np. sosna antyczna.

Producent Krispol stosuje mechanizmy, które wzmacniają bramę, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu. W bramach montowany jest środkowy zawias, który zwiększa sztywność konstrukcji. Metalowe elementy zabezpieczone są przed korozją, okucia boczne wewnątrz bramy malowane są na kolor dopasowany do koloru paneli. Bramy segmentowe Krispol mogą być zbudowane z paneli o grubości 40mm lub 60mm.

Brama z paneli 40mm wypełniona jest pianką poliuretanową i uszczelniona na całym obwodzie oraz między segmentami (U=1,09 [W/m2K])

Brama z paneli 60mm posiada dodatkowo podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzysekcyjne oraz uszczelkę obwodową dwuwargową (U=0,9 [W/m2K])

Slide

 

Trudny wybór?​

Skontaktuj się z nami

pomożemy, wyjaśnimy, dobierzemy